Agron Tarım Ürünleri  
HAKKIMIZDA

Agron Tarım Ürünleri Ticaret A.Ş., 2001 yılında uluslararası firmaların mümessilliğini yapmak üzere kurulmuş ve 2004 yılına kadar uluslararası firmaların Türkiye temsilciliğini yapmıştır. 2004 yılında tarım ürünleri ticaretine başlamış ve yıllar içinde tonaj ve ciro bakımından büyüyerek Türkiye’de tarım sektöründe önemli firmalardan biri haline gelmiştir.

Agron, ekmeklik buğday ithalatında Türkiye’de lider şirketlerden biridir. Mısır, arpa, durum buğdayı gibi tahılların yanısıra ayçiçek tohumu, soya fasulyesi, ddgs, ayçiçek küspesi, soya küspesi ve kepek ithalatı da yapmaktadır.

Misyonumuz:
Güvenilirlik, süreklilik, verimlilik, yaratıcılık, insan ilişkilerine ve sadakate önem vermektir.

Hedeflerimiz:

  • Müşterilerimize en kaliteli malı, en uygun fiyat ve şartlarla temin etmek ve tedarik zincirini aralıksız olarak sürdürmek.
  • Yem hammaddeleri sektöründe büyüyerek pazarda söz sahibi olmak.
  • Mal alımı yaptığımız ve hizmet verdiğimiz uluslararası piyasada, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve güvenilirliğimizle Türkiye hububat piyasasının temel firmalarından biri olmak.
  • Dünya piyasalarında ve lojistik hizmetlerde sahip olduğumuz tecrübeden kaynaklanan fiyat avantajlarını müşterilere yansıtmak.
  • Edindiğimiz tecrübeyi genç nesillere aktarmak.